הצבת תמרורים – לדעת בדיוק מה קורה

לא מעט פעמים גופי שלטון כגון הממשלה, עיריות ומועצות אזוריות, מחליטות לבצע שינויים בכבישים על מנת להפוך את הנסיעה בהם לנוחה יותר עבור הנהגים. בכל פעם שמתכננים שינויים בהסדרי התנועה המבצעים דואגים שיוצבו במקום תמרורים מתאימים, על מנת להזהיר את הנהגים המגיעים למקום. גם במקרה של ביצוע עבודות בכביש חשוב מאוד לדאוג להציב במקום שילוט ברור שיתריע על כך בפני הנהגים, על מנת שידעו להתנהג ולנהוג בהתאם

שינויים בהסדרי התנועה ועבודות בכביש – תמרורים רלוונטיים

כאשר מבצעים שינוי בתוואי הקיים של הכביש, יש להזהיר את הנהגים המתקרבים למקום ולכוון אותם אל הדרך החדשה בה עליהם לנסוע. לצורך כך עושים בדרך כלל שימוש בתמרורי אזהרה והוריה, אשר חשוב שיוצבו במקום שנמצא בטווח הראייה של כל מי שמגיע למקום. אחד משלטי האזהרה הללו הוא התמרור המורה על כך שבמקום מתבצעות עבודות בכביש ("עבודות בדרך" – תמרור מספר 9 בקטגוריית "תמרורי אזהרה"). ברגע שהוא מוצב במקום – הנהגים יודעים לנקוט משנה זהירות ולנסוע במקום לאט יותר ותוך מתן תשומת לב גדולה יותר לנעשה על הכביש. אם מדובר בשינויים בתוואי הכביש, יוצבו במקום שלטי הוריה שעליהם חצים המפנים את הנהגים לכיוון הנסיעה הנכון. לאחר סיום העבודות באחריותה של מזמינת העבודה לדאוג לכך שבמקום יוצבו שלטי הכוונה נכונים, שינחו את הנהגים ו/או את הולכי הרגל המגיעים למקום ויורו להם כיצד יש לנסוע או לעבור במקום.

מי דואג להצבת השלטים והתמרורים?

שירותי סימון דרך, ובכללם שירותי הצבת תמרורים, ניתנים על ידי חברות המתמחות בתחום. חברת סימנים פועלת בתחום מזה שנים רבות ומאחוריה ביצוע פרויקטים רבים ושונים ברחבי הארץ. בחברה מועסקים אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים, אשר מבצעים עבודתם נאמנה ודואגים לבצע כל סימון על הכביש או התקנה של תמרור תוך הקפדה על דיוק ועל עמידה בלוחות הזמנים. כשצריך לסמן את הדרך, בין אם כי מתבצעות בה עבודות, בין אם כי חלו שינויים בהסדרי התנועה שהיו נהוגים בה ובין אם בגלל בלאי טבעי של החומר, סימנים כאן לשירותכם. אנחנו נדאג להציב שלטי אזהרה, הוריה, הכוונה ומודיעין במקומות הדרושים ולסמן את הדרכים ואת הכבישים, על מנת לשמור על הביטחון האישי של כל מי שמגיע למקום.

צרו עמנו קשר למידע נוסף