שירותי צביעת חניונים וסימון חניות

פנו אל חברת סימנים בע"מ, ותיהנו מסל מוצרים ייחודי במחיר משתלם. לא כל חברה יודעת כיצד לצבוע חניונים על פי הדרישות הרלוונטיות. אנחנו בחברת סימנים בע"מ מודעים היטב לחשיבות של חניונים הנצבעים בצורה נכונה, ומזמינים גם אתכם לשדרג את הבטיחות בכבישים ובחניות. אל תתנו לחניון שלכם לסכן את הנהגים, ובואו ליהנות עוד היום משירותי צביעה ללא פשרות.
צביעת חניונים איכותית נמדדת על פי מספר קריטריונים:
צביעת חניון
ההצלחה שלנו היא הבטיחות שלכם
אנו מבצעים צביעה תוך שימוש בחומרים מתאימים בלבד. אצלנו מקפידים על הקצאת צוות עובדים מיומן ומנוסה, המחויב באופן טוטאלי לשביעות רצונו של הלקוח. ההצלחה של חברת סימנים בע"מ בתחום התחבורה הפכה אותה לגורם מוביל המשרת כיום לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.
מלבד צביעה וסימון כבישים מציעה החברה שלנו ייבוא מוצרי בטיחות באופן ישיר. אנו מקלים על הלקוחות, ומאפשרים מתן הצעות מחיר משתלמות. הערך המרכזי העומד לנגד עינינו הוא שמירה על חיי אדם, ולכן אנו נחשבים למובילים בתחום הבטיחות בדרכים. לקוחות המעוניינים בסימון, צביעה ותמרור דרכים כבר יודעים למי לפנות. חניונים שנהנים מהשירות של סימנים בע"מ משפרים את חווית הנסיעה עבור הנהגים. בעלי חניונים המזמינים את השירות שלנו יכולים לעמוד בשורה אחת עם הגופים הגדולים בעולם.
סימון חניות בשבלונה

סימון וצביעת חניות ע"י שבלונת אלומיניום, שימוש במכונת הרלס וצבע אקרילי המיועד לסימון כבישים ועומד בכל התקנים הנדרשים. ביעה מקצועית ומדוייקת. מוזמנים ליצור עמנו קשר למידע נוסף.